Každý okamžik je možnost vyjít vstříc lepšímu pocitu z žití a bytí

Při osobním setkání zprostředkují každému možnost spojit se se svým podvědomím, se SVOU PRAVDOU, mnohdy hluboko ukrytou. 

Takto uvidíme programy, které mohou být pro stávající život bolestivé nebo již nefunkční a po našem společném sdílení a povídání dojde k pochopení mnohého 

a uchopení SVÉHO ŽITÍ NOVĚ - jinak, s možností volby, radosti a vnitřního naplnění a tím i větší spokojenosti a schopnosti čelit výzvám s nadhledem, přijetím situace a nalezením konstruktivního řešení :-)

Nejčastější témata osobního setkání

Děti

Děti jsou dar a každému rodiči přeji, aby si maximálně dovolil užít to krátké období se svými dětmi. 

Děti považuji za úžasné učitele a naše zdrcadla

Obě mé dcery mě dovedly k velké změně ve vnímání života, své pravdy, toho kdo jsem a jak věci vnímám a žiji.

Dnes již vím, že není třeba nosit masky a schovávat se. 

Děti pravdu vnímají a často ví více než my.

Díky tomu jsem přijala sebe, odkládám své masky a žiju naplno. Více se směju i pláču.Partnerství a láska

Kurzy i osobní setkání na toto téma  bývají vždy klíčová pro spokojenější život. 


Často v zárodku chybí 
sebeláska a sebepřijetí.


Nedochází nám, že pokud říkáme On On On, tak mluvíme vlastně o sobě, o tom, co za lekce nám partner zprostředkovává a v momentě, kdy dáme AHA... tedy pochopíme tuto lekci, vše je obratem jinak, radostnější, a přicházejí další lekce. 

S jakým přístupem a náladou k partnerovi a těmto lekcím přistupujeme - to je na nás ;).Zdraví

Toto je mé oblíbené téma. 


Sama vnímám zodpovědnost za své zdraví, naslouchám tělu a komunikuji s ním. 


Někdy je to hračka a hned se dozvím, čím jsem si tu bolest nebo ne-moc způsobila, jindy to trvá déle.


Časem jsem pochopila, že potlačené Emoce jsou N-Emoce... 


To bývá předmětem osobního povídání. Čím jsem si tu nemoc způsobila, případně co tím, že marodím získávám,....

Pracovna
Pracovna

Jak probízá konzultace?

v rámci kterých zprostředkuji každému možnost spojit se se svým podvědomým, se SVOU PRAVDOU, mnohdy hluboko ukrytou, která ve stávajícím životě pomůže být odkryta a oslovena.... takto uvidíme programy pro stávající život bolestivé nebo již nefunkční a po našem společném sdílení a povídání dojde k pochopení mnohého a uchopení SVÉHO ŽITÍ NOVĚ, jinak, s možností volby, pokory, radosti a vnitřního naplnění a tím i spokojenosti :-)

Osobní setkání nebo přes PC :-)

Pomohu každému zájemci najít ty dveře, ten most k novému přístupu, k nové možnosti a zda vkročíte či ne... to je svobodná volba každého.. zda si necháme oči raději zavřené, přivřené nebo je otevřeme dokořán, stejně jako další naše možnosti a půjdeme do toho.

Být spolutvůrcem našeho života je volba i výzva zároveň a pokud jste dočetli až sem... pak je pro vás ten správný čas jit dál :-).... a je mnoho cest, kontakt na mě a setkání se mnou je jednou z nich, proto sledujte souvislosti a já vám přeji na další cestě mnoho radosti.

Co můžeme řešit?

Otázky

- v oblasti osobního, rodinného i profesního života

- žití s dětmi a jak na to, abychom si společně lépe rozuměli a ten čas si užívali

(např. řešení příčin "nevhodného" chování dětí případně jejich zdravotních problémů;

výběr vhodné školy či budoucího povolání aj.)

- konzultace v oblasti komplikací v chování domácích zvířat

Jak již se zmiňují v úvodu, obecně platí, že život máme ve svých rukou a máme volbu, jak s ním naložíme. Mohu vám pomoci se zorientovat ve stávající situaci a najít cestu dál. Společně můžeme řešit jakoukoli vaši otázku či přání cokoli změnit.

V úvodním zamyšlení se zmiňuji o zákonu přitažlivosti, o tom, že je na nás zda vibrace, které vysíláme jsou konstruktivní či naopak.

Proto zdraví, štěstí, přátelé, partneři, duchovní i materiální bohatství, zkrátka vše co v životě vnímáme, vše má svou příčinu a odpovídá tomu, co jsme vysílali v minulosti. Tento princip odpovídá univerzálnímu zákonu, neboli zákonu přitažlivosti. Uvědomíme-li si dále, že síla programů či zažitých vzorců v našem podvědomí má řádově sílu kolem 80% a více, pak ač vědomě chceme jinak, tak opakovaně je síla podvědomí větší, než vědomá snaha věci měnit a proto se opakovaně dostáváme do obdobných situací.

Je mnoho metod, jak posunout přesvědčení z podvědomí do vědomí. Nám všem je nejpřirozenější prosté naslouchání sobě, svým emocím, svému JÁ. Toto je způsob, ke kterému vedu zájemce o změnu ve svém životě a sama se sebou takto pracuji. Při prvních krůčcích k sobě a při konzultacích používám tuto metodu podpořenou potvrzením přes svalový test, který používali již staří Mayové na jejichž vědomosti navázali další a vyvinuli metody OneBrain i kineziologii, které mi pomáhají v práci, stejně jako mé zkušenosti a znalosti psychologie a personalistiky. Pracuji bezpečnými metodami za plného vědomí a souhlasu každého klienta. Společně otvíráme emoce spojené s danou situací a učíme se s nimi pracovat konstruktivně.

V rámci samotné konzultace nabízím možnost uvědomit si příčinu stávající situace, posunout ji do vědomí, následně přenastavit "zavirovaný" program na nový, pro nás funkční, a tak v budoucnosti nalézt pocit rovnováhy a uspokojení.

Pokud máte např. v podvědomí program nebo přesvědčení partnerství = ztráta svobody nebo láska = obětování se/služba milované/mu nebo děti = ztráta volného času nebo "nikdy nebudu dobrou matkou" aj., pak nevědomky, tedy podvědomě přitahujete opakovaně situace odpovídající tomuto programu. Pomocí odklíčování tohoto nastavení a jeho uvědomění si jej lze přenastavit na nový a ten žít a tím pomoci i našim blízkým věnovat energii tomuto našemu novému přístupu a tímto se nám životy mění a je to moc fajn vnímat a uvědomovat si tu svou sílu a příležitost své životy ovlivňovat a měnit.

Pro ilustraci ještě uvádím několik příkladů toho, co konkrétně můžeme řešit: 

 • konfliktní situace 
 • strachy
 • vyčerpání
 • stres
 • neúspěch
 • nadváhu
 • jiné problémy s váhou či jídlem
 • alergie
 • bolesti hlavy
 • ženské problémy
 • neplodnost
 • kožní problémy
 • častá nebo opakující se jiná onemocnění či jiné zdravotní komplikace. 

Stačí jen začít, tedy uvědomit si tuto potřebu a následně jednat. 

Převzít zodpovědnost a vyrazit vstříc novým možnostem.

Nyní je tedy jen na vás, zda přijmete zodpovědnost za další události ve vašem životě, zda začnete danou situaci řešit nebo budete nadále setrvávat v nespokojenosti, bolesti případně strachu.

Mnohé o způsobu mé práce vám také napoví knihy Zdeňky Jordánové, kde v příbězích velmi poutavě a ilustrativně popisuje, jaké v životě máme možnosti a příležitosti, které však mnohdy nevidíme nebo vidět nechceme. (více informací na www.poznejsvujcil.info)

Jak konkrétně pracuji

V rámci prvního setkání seznamuji každého se způsobem mé práce s návazností na univerzální zákony, na to, jak naslouchat svému vnitřnímu hlasu skrze své pocity, jak se spojit s tím, co vychází opravdu od srdce a ne od druhých, jak naslouchat svému tělu, emocím i každému kolem mě tak, aby to bylo pro mě konstruktivní.

Jak se zmiňuji na úvodní stránce, vycházím ze znalostí mnoha metod... OneBrain, kineziologie, zkušeností z kurzů Zdeňky Jordánové, školení klasické psychologie a personalistiky...., ale to pravé spojení se sebou to je něco, na co tyto metody nejsou potřeba, máme je každý v sobě a to se postupně učíme zpětně vnímat... jako malé děti, jsme to znali všichni a lze toto opět obnovit.

Při prvním sezení vysvětlím jak je to se snahou věci ovlivňovat na vědomé a na podvědomé úrovni. Zprostředkuji nový úhel pohledu na danou situaci a na příčiny jejího vzniku. Následný postup volíme společně a jak daleko dojdeme v přenastavení dané situace je vždy věci vzájemné dohody a svobodné vůle.

Pokud dojde k rozhodnutí řešení příčiny problému, nemoci, bolesti..., přejdeme k tomu, jak se daný problém projevuje. V rámci diskuse používám svalový test, kde společně dohledáme příčinu ovlivňující stávající nevyhovující stav (ať již bolest, úzkost, strach či konkrétní problémy v práci, komunikační problémy, rodinné komplikace aj.).

Dalším možným krokem je takzvané odblokování této příčiny případně přenastavení daného, kdy společně můžeme uvolnit emoce a změnit destruktivní a již nepotřebný model na konstruktivní verzi situace, která umožní získat možnost volby a nových prožitků do budoucnosti.

Ráda vás osobně přivítám a společně se podíváme na vaši stávající situaci a následně dojdeme k pochopení a přenastavení do budoucnosti a tím uvolníme cesty pro více sluníčka a pohody ve vašem životě.

Je doba velkých změn a vnímám, že každý z nás si zaslouží toto vnímat, převzít zodpovědnost a prožívat svobodu a volbu v tom, jak bude dále vypadat jeho život. Chce to vnímat potřebu této změny a jít jí naproti.... každému držím palce a přeji mnoho štěstí a radosti při dalších krocích.


První konzultaci spojenou s odblokováním příčiny plánuji řádově na 90 min.

Po ukončení internetového semináře (webináře, který je ZDARMA na odkaze Úvod tohot webu tedy https://monika-sofie-brizova1.webnode.cz a vypracování po cvičení z tohoto semináře na téma, které hodláte řešit, je SLEVA 200,-Kč, neboť část práce jste udělali samostatně :-)) a my společně dokončíme započatou práci případně navážeme na další témata vašeho života.

Běžná konzultace spojená s následným odblokováním věnovaná vašemu tématu trvá přibližně 60 až 90minut.

Poplatek za sezení je 700 Kč případně formou výměnného obchodu, dohody na spolupráci a pod.

Moc mě baví objevovat skryté souvislosti každého z nás a vnímat tu dokonalost našeho stávajícího bytí a žití, která nás vede k tomu, řešit své životy a přebírat onu zodpovědnost a převzít jí do vlastních rukou a pak... dopřát si žít své sny, být milováni a milovat, užívat si se svými dětmi, věnovat se raději svému zdraví a výživě, která mi ladí a zabývat se věcmi, které máme rádi a ne ve frontách u lekařů nebo v zaměstnání, které nás ubíjí, nebo hádkami nebo nebo nebo....

PROTO SE TĚŠÍM NA KAŽDÉHO, KDO SE ROZHODNE PRO VOLBU ZMĚNY STÁVAJÍCÍHO ŽIVOTA A JDE DO TOHO

Online rezervace

Rezervaci potvrdím e-mailem.

© 2017 Monika Sofie Břízová a Renesance Života
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!