Jarní zamyšlení

12.02.2023

DÁREK VŠEM PRO JARNÍ DNY nebo pro jakýkoli začátek

zamyšlení... video je pouze v Aj... třeba to někde bude i s titulkama... zatim takto

https://www.youtube.com/watch?v=jNNeeAdUwBE

To je totiž ono :-) být TVŮRČÍM, tvořivým, kulturním kreativcem a to vědomě..... to je super pozdrav pro dnešní první Jarní den....

Je tu pomalu jaro, nebo začíná nový měsíc, nový týden, nový den, tvorba..., co zaséváme, to sklízíme... a že je čas vnímat, že je nás mnoho, kteří toto ví a vnímají a žijí... to hodně pomůže. A o tom je toto 5 minutové video.

Před lety jsem přišla při akci s Mikem Ricem a Karaimi v Haluzicích na osobní výzvu a to při části v rámci posvátné geometrie... Jde o to, že je pro mě čas dalším životem zároveň tančit a slavit a zasévat, vše vědomě s radostí, a je to pro mě osobně silná výzva, až se mi z toho podlomila kolena a vlily slzy do očí, jak to bylo nádherné a zároveň nepředstavitelné ( není nutné trpět, obětovat se.. tento starý přístup je pryč..) ...
Svět se mění, kvete, vracíme se k přírodě, k tomu co víme a je nádherné vnímat, že jsme při tom....
Ten film je super a kráááásně toto vše oslovuje, moc díky Markétko, SDÍLÍM DÁLE


Vzhledem k tomu, že je opravdu čas spolupracovat a sdílet, což vnímám delší domu, tak mnohé k tomuto tématu pravidelně sdílím na webu, facebooku a zájemcům posílám e-mailem. Setkáváme se v kruhu žen, při bubnování, cvičení Chi-kungu nebo jen tak na pokec, pokud někdo máte zájem přidat se, písněte, ráda vás přidám do seznamu lidí, které informuji o těchto akcích v okolí Leťáku, Žamberka, Klášterce nad Orlicí, občas v Praze... více o mně na webu uvedeném výše. Tento film tam bude snad ještě dnes :-)).

tento druhý film je o tom, JAK A KDE ZAČÍT.... A JE TO V NÁS - U SRDCE.... 

více o tom Eduard Tomáš v ukázce filmu se svou milou ženou

www.youtube.com/watch?v=GIWvD4CVQRw


K vizuálnímu členění textu slouží obrázkové sekce

Kromě nadpisů vám s členěním textu na správných místech pomohou i obrázkové sekce. Jednotlivé odstavce vašeho článku oddělte obrázky, které vhodně doplní obsah.

Pokud uvádíte důležitá slova či myšlenky, použijte pro zvýraznění textu citaci.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et.

© 2017 Monika Sofie Břízová a Renesance Života
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!