Léčitelství, transformační energie a jiný pohled na život na Zemi očima Pavla Břízy, mého milovaného manžela

Tento web si začal Pavel dělat pro radost a nyní je čas jej sdílet, přeji proto příjemné počtění :-).

www.wellpa.webnode.cz

Stránky Zdeňky Jordánové, kde se dočtete o knihách, které vydala i o způsobu Zdeňky práce, školeních a přednáškách

Sama jsem absolventkou všech 11 seminářů z Cyklu Poznej svůj cíl a ráda tyto informace sdílím a předávám dále osobně nebo distribucí knížek :-)

 https://www.poznejsvujcil.info/

  

Koučink a HR aktivity

zajímá vás koučink a rádi byste vnímali, že "koučování je radost"? Máte jedinečnou šanci, úžasná Martina vás moc ráda provede tímto procesem a společně naleznete pomocí této techniky možnost jít dál svou cestou, vypořádat se se svou svobodou  a dále mířit vstříc svým snům.  

https://www.koucovani-je-radost.cz/ - AKTUÁLNĚ SLEVA 30% PRO KAŽDÉHO, KDO ŘEKNE, ŽE O TOMTO WEBU VÍ OD NÁS :-))

Pokud máte firmu nejlépe v Praze a okolí bez personalisty, tak Martina je opět tou pravou pomocí, vice na https://www.hrstream.cz/index.php

Škola v Haluzicích

Na tomto linku naleznete zajímavé informace o akcích převážně v oblasti duchovního růstu.

www.haluzice.cz

www.bozskasvoboda.cz

 

 

www.fitodar.cz - zajímavé kurzy, akce, informace :-)

 

Blog Buď šťastný, Zelená Limetka, aneb více šťávy do vašeho života a E-mail academy

https://budstastny.cz/ - pozitivní a motivující stránky :-) s mnoha zajímavými přispěvky a odkazy

https://zelenalimetka.cz/ - tento link nabízí zelenou osobnímu rozvoji. Najdete zde různé inspirativní akce, kurzy, semináře, přednášky z celé ČR. 

https://emailacademy.cz/ - zde se dozvíte JAK V RÁMCI PODNIKÁNÍ VYUŽÍVAT I VELKÉ PŘÍLEŽITOSTI MARKETINGU PŘES WEB, jak se stát strategickým podnikatelem s příjmy podle svých představ a vystoupit z role uhoněného "hledače příležitostí" :-)).

Všem vřele doporučuji  a Aličce i Davidovi děkuji za inspiraci i spolupráci

 

Alice a David autoři těchto webů :-) a mnoha dalších zajímavých projektů jako Ženy ženám zenyzenam.cz/?a_box=hq2puvc2&a_cam=1, nebo Email academy aj. velmi povedené věcičky pro každého z nás nebo jako podpora podnikání...

Centrum Mysteria

www.nahody.mysteria.cz - Centrum Mysteria jejíž představitelkou je úžasná Hanka Šípková, která nabízí v našem okrese a kraji různé semináře a workshopy zaměřené na sebepoznání, osobnostní růst a prožitkové a sebezkušenostní dílny vedené zkušenými lektory z celé ČR. Z vlastní zkušenosti mohu mnohé doporučit, jak účastníkům, tak lektorům, kteří hledají další možnosti pro své akce :-). Hanka je profík, má svou databázi klientely a skvělé organizační schopnosti.

Táňa Brodská 

pro ty, které lákají konstelace, tak nedaleko Žamberka působí Táňa a z doslechu mohu doporučit. Táňu znám osobně, ale konstelaci jsem zatím neabsolvovala, znám ale lidi, kterým to opravdu pomohlo na jejich cestě, kterí následně či již předtím byli v kontaktu se mnou, proto doporučuji. I toto je určitě cesta k sobě, k radosti, hojnosti, zdraví.... :-)) Zde je link na web: 

www.vztahy.name/

Alue

https://karolinaloskotova.blog.cz  - inspirativní webové stránky, které byly dříve pod alue.cz, kde Aluška sdílí mnoho zajímavého

Internetová televize 

https://suprememastertv.cz

www.cestyksobe.cz

na těchto odkazech si každý najde to své... je zde spousta velmi zajímavých reportáží na různá témata

Květinka

naše sluníčko, které svým světlem léčí, smíchem hladí, svými koláčky blaží a moudrostí přivádí k sobě, ke své celistvosti.

https://www.kvetinkau.estranky.cz/

 

Link na MANTRY

https://www.narayena.gajatri.net/

 

ww.gajatri.net
MANTRY - Nahrávky, překlady, akordy.. ale také třeba fotogalerie z Orlických hor 

Advokátní kancelář                              

Potřebujete právnickou pomoc? Můžete využít služeb profesionála Jirky Duchoně, který je ve světě práva a advokacie jako na koni :-)

https://www.akduchon.cz/

 

 

 

 

 

 

 

Maok - strážce zvuku a hudební génius, který nás doprovází nejen při meditacích

doporučuji jak CD, tak živé meditace s Maokem tak nově i prožitkové semináře s kolegy z hudebního seskupení Úžas v rytmu :-)

www.maok.net 

 

Také něco pro milovníky koní :-)

Máte chuť získat více informací nebo zkušeností v oblasti přirozené komunikace s koníky, pak klikněte níže. Ráda jezdím k Petrovi a Martince na ranč a celá rodinka se učíme více....naše kobylky Gaia a Gábi nám teď více rozumí a my jim. Společně prožíváme krásné okamžiky.

https://www.kone-indiani.cz/o-nas/

 

Zde najdete informace o poznatcích původních národů na Zemi

 www.aliciahamm.blackeye.cz

Námi obdivovaná a milovaná Alicia Hamm, která nám velmi pomohla na cestě k sobě. Díky.

 

 
 

Další zajímavé odkazy

Pro ty, kdo staví či plánují stavět, rekonstruovat.... www.ekovesnice.cz

 

www.vztahy.name, Mgr. Taťána Brodská - organizuje velmi zajímavé akce v našem okolí, soustředí se na vztahy – k sobě, k partnerovi, dětem, práci, penězům, hojnosti, zdraví, k přírodě, životu. Je eklektický systémový terapeut, lektor (vzdělává veřejnost, učitele, přednáším i na univerzitách) a mediátor (mimosoudní řešení konfliktů) a kouč. Pracuje s metodami systemických konstelací, kineziologií, voice dialogem, psychosomatikou (spolupracuju s MUDr. Helenou Máslovou, byly jsme spolu i v ČR PCE – rozhovor možno stáhnout na mém webu) a mediací. Realizuje i výcvik SPOKOJENOST V ŘEŠENÍ KONFLIKTŮ a v létě dělá bylinkové a permakulturní semináře. Novinkou je Descansos – zatloukání křížů – to je ženský seminář na pohřbení všech umrtvených částí ženské duše, které na své cestě zemřely, či byly zraněny nebo zrazeny a zklamány.

https://www.chalupaupramene.eu/ - penzion, ekofarma, prodej bio-sýrů a mléka, a také krásné místo pro setkávání

www.labyrinttela.cz - masáže

www.wushucentrum.cz - cvičení

www.jeskyne-krystal.cz - solná jeskyně v Žamberku

www.cestasrdce.cz - zajímavé akce a semináře