Odkazy na zajímavé weby a informace

Ahojte všichni,

v této sekci jsme se rozhodli sdílet s vámi věci, které nás postupně zaujmou na naší cestě.

Od jisté doby nám Tele-Vize již nedělá společnost, ale rádi se podíváme na zajímavý film, video či weby kamarádů, kteří to mají podobně jako my, proto doufáme, že i vy najdete v těchto odkazech inspiraci na příjemně strávené chvíle, kde se pobavíte, poučíte i zamyslíte :-).

Pravidelně přidáváme nové kousky, které nás postupně oslovují.

Přejeme každému příjemnou zábavu, ať již si zvolí jakékoli Vize, kterým bude věnovat svůj drahocený čas a energii :-).

PS: Před dvěma dny mě pobavila kamarádka, proto zde s jejím souhlasem sdílím ve zkratce tento rozhovor s prodejcem Tele-Vizních Kanálů...., kdy prodejce po telefonu osobitým vtipem a otázkami přiměla zamyslet se nad tím, co jí nabízí.... bylo to 69 Tele - Vizních Kanálů!.... a jeho zamyšlení se nad slovy, které používá a co prodává jako Kanály pro Tele-Vizi a další Média... ho utišilo a naprosto odzbrojilo. Telefonát zakončila poděkováním za krásný rozhovor.... což také komentoval tím, že se mu lidé častěji nadávají... Někdy stačí vnímat svět jinak a naslouchat sobě, okolí a svět se nám změní, jsme-li bdělí a přítomní a to mě prostě ba :-)

Zároveň budeme moc rádi, pokud vás něco osloví a budete mít chuť nám to poslat, tak posílejte a my pak případně budeme pokračovat v tomto sdílení přes náš web. Díky.

 

Monika a Pavel

  Nejlépe je nám venku v přírodě a když už doma, tak třeba u zajímavého čtení, filmku... proto tyto odkazy