Právě teď

To, co se nyní na Zemi děje, je podle mého názoru předzvěst konce starého času, tak jak to předpověděli Mayové. O jejich poselství si více můžete dočíst zde

https://www.renesancezivota.cz/news/maysky-kalendar-a-rok-2012/

Současné zvyšující se zadlužování států, bankroty některých evropských států a další „katastrofy“ a skandály vnímám jako začátek pozitivních změn, „už se to děje“. Myslím tím přerod housenky v motýla = konec starého času a začátek nového. I když to na první pohled vypadá, že se obal housenky hroutí, je to pouze přerod v něco nového, vyšší formu života. Na začátku každého z věků má lidstvo šanci se vývojově posunout. Na začátku věku Ryb přišel Ježíš. Nyní, na prahu věku Vodnáře, přichází mnoho pomoci a mnoho bytostí světla, inkarnovalo se mnoho „starých a moudrých duší“ a budeme-li vědět, co v tom novém věku Vodnáře chceme mít a jak chceme žít........, věřím, že se to povede ku prospěchu lidstva.

Současná situace je podle mě pouze vyklízení starého nábytku před rekonstrukcí celého domu. I když jsme si na ten starý nábytek zvykli (=bankovní systém, státní zřízení, státní byrokracie, .....), nadešel čas jej vyhodit. Jakmile totiž v našem pomyslném bytečku uděláme místo od nepotřebných krámů, může přijít něco nového a lepšího, a to se právě děje.

Mám upřímnou radost z toho, že můžeme být u toho, když se housenka rodí v motýla.

========================================================================

Na Zemi se nyní mnohé mění a to velmi rychle. Pracuji a naplňuji své poslání a pokud je mi to umožněno, pomáhám i jiným nalézt to jejich. Když každý nalezneme a začneme "dělat" své opravdové poslání, s kterým naše duše přišly na Zem, společně vytvoříme ráj na Zemi.

Věřím, že celý vesmír tvoří energie různých vibrací. Vše na Zemi je stvořeno z energie. Každý máme fyzické a světelné tělo. Naše myšlenky ovlivňují světelné tělo, světelné tělo následně ovlivňuje naše fyzické tělo. Příčina všeho tvoření i destrukce je v myšlence. Vše ostatní je pouze řetězová reakce v závislosti na vibraci a síle vyslané myšlenky.

To, jaké máme momentálně myšlenky, nám ukazují naše emoce. Emoce jsou klíčem a kontrolním mechanismem toho, jaké myšlenky vysíláme a jaké řetězové reakce jimi spouštíme. Takže to, jak se právě cítíš, jaké máš nyní emoce, takové myšlenky vysíláš a přesně takovou budoucnost si tvoříš.