Pozvání z Haluzic na 12. 4. na Vědomou meditaci na dálku

11.04.2012 10:33

Milí přátelé,

chtěl bych vás upozornit na datum 12.4.2012, u kterého je v haluzickém Kalendáři akcí na www.haluzice.cz uvedena Vědomá meditace posvátné spirály času.

Je to jeden ze dnů, kdy časová posvátná spirála se středem na datu 21.12.2012 protíná úsečku lineárního času – kalendáře. Další dny budou následovat a jejich posloupnost se bude zahušťovat – zrychlovat.

Z rozhovorů s vámi jsme zachytili také vaše zážitky zrychlujícího se času a akcelerace významných silných událostí ve vašich osobních životech i na kolektivní rovině. To potvrzuje informace z textů, které na tuto skutečnost upozorňují.

Nabízíme vám příležitost napojení - nacítění rezonance na tento nelineární čas formou vědomé individuální meditace, kterou budeme držet v Haluzicích ve čtvrtek 12.4.2012 od 21.00h do cca 21.30h. Tuto akci nebudeme veřejně v Haluzicích organizovat. Budeme rádi za vaše zpětné sdílení, abychom mohli porovnat a propojit svoje informace a rozvinout další práci. Nemáme k této události žádná očekávání, budeme se pouze otevírat prožitku nelineárního času, slaďovat se s ním a vnímat vše, co nám život přinese.

Přeji vám  pozornou cestu rokem 2012.   

Roman Viktor - Syr

 

Zpět