Nový Hilarion pro týden 28. 10. až 3. 11. 2012

01.11.2012 14:15
Mistr Hilarion - Poselství pro týden 28.10. 2012 - 3.11. 2012
 
Středa, 31 Říjen 2012 21:34
Milovaní,
v současné době opět rostou Kosmické energie na intenzitě a Světlonoši celého Světa postupují na další úroveň Vzestupného procesu. Stále jdete proti proudu převládajících myšlenkových procesů, které pronikají celou atmosférou Planety, takže pro vás, kdo jste v roli předvoje, jsou tyto energie poněkud obtížné. Nezapomínejte trávit svůj čas venku v přírodě a často se propojovat do jádra Země, abyste zůstávali uzemněni. Pijte hodně čisté vody, což vám pomůže asimilovat vyšší energie do každé buňky vašeho lidského těla a multidimenzionálního operačního systému.

Zkušenosti tohoto období mohou být vnímány různými způsoby v závislosti na tom, v jaké fázi  vývoje každý z vás právě je, což pro vás může být matoucí v souvislosti s vaší snahou udržet se v lineární soustavě. Jak se stále více noříme do sférického (cyklického) časového pásma, kde se všechno děje současně a vše, co bylo, se stává součástí aktuálního zážitku v přítomném okamžiku Nyní, může to vést k mnoha "puzzle" situacím, neboť vaše lineární myšlenkové procesy se ještě musí natáhnout do stavu kompletnosti vašeho Bytí a jeho poznání veškeré věčnosti. To do vašich životů přináší mnohé veselé momenty.

Zachovejte si klid během změn probíhajících v současnosti na vaší Planetě. Všechno se děje pod ochranou vyšších říší Světla a Božského Plánu Země. Vězte, že vy a vaši milovaní jste v bezpečí a že jste neustále provázeni. To, co se děje, umíte již prožívat s menším odporem, lépe se vyrovnáváte s přijímáním geometrických kódů, které se přenášejí do všech Bytostí, které jsou připraveny je přijmout, aby transformovaly svá fyzická těla do vyššího Světla co nejplynulejším způsobem.

V této "Nyní" chvíli je nezbytné, aby Světlonoši stáli ve své pravdě vyšších cílů a soustředili se na svou úlohu Poslů Světla na tomto Světě. Bez ohledu na okolní zdánlivý chaos si vždy pamatujte, že se vaše Světlo šíří kolem vás, ve vaší části Světa, a že toto Světlo pomáhá Lidstvu transformovat se do nového vědomí. Ačkoli většina z vás ve svých životech nevidí dynamiku tohoto jednání, buďte si jisti, že se to skutečně děje a že jste nedílnou součástí změn, které právě probíhají.

Pamatujte, že máte všechny nástroje, které k této práci potřebujete a že jste to dělali již dříve, proto jste ti nejschopnější udržet kurz bez ohledu na to, jak to může vypadat. Všichni jste svodidly vyšší energie a vy svou prostou přítomností podporujete a posilujete ty, se kterými komunikujete ve svých každodenních vztazích. Vaše osobní síla se vrací a vy jste se dosud připravovali k zodpovědnému uchopení této moci s nejvyšší jednotou ve všem, co si myslíte, říkáte a děláte. Toto je království mistrů, dokonalého ovládání své mysli a sebe sama. Vše je v pořádku a skvělé. Nechť je tato myšlenka nedílnou součástí vaší každodenní zkušenosti.

Do příštího týdne...
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 __________ Informace od ESET NOD32 Antivirus, verze databaze 7646 (20121031) __________

Tuto zpravu proveril ESET NOD32 Antivirus.

https://www.eset.cz
=

Zpět