Nové příspěvky a akce

12.02.2013 14:56

Ahoj přátelé,

vím, že mnozí jste velmi zaměstnáni a přehlceni informacemi a v telce, ne vždy je něco, co vás baví, tak zde sdílím také pár nápadů na VIDEA, která by vás mohla bavit třeba Jaroslav Dušek a jeho povídání o delfínech anebo jeho povídání o tom, jaké to je jak já tomu říkám, žít naladěn, vnímat věci kolem sebe a možnosti, co máme.... o tom více zde :

Delfíni: www.youtube.com/watch?v=-JvyorAQgMo 

Proč se v noci budím kolem 3. či 4. hodiny? Jak naslouchat intuici atd... www.youtube.com/watch?v=VygrscX-8H4&NR=1&feature=endscreen

Také CENTRUM MYSTERIA - Hanka Šípková nabízí super akce .... například příští sobotu jsou všechny ženy zvány na Šárku, jednu z protagonistek projektu Ženy ženám, přijede do Žamberka a stráví s nám jeden den :-) a budeme si movídat o naší cykličnosti, o našich možnostech jako ženy, jak si více porozumět a tím být se sebou spokojenější...  TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU NA TĚCHTO AKCÍCH, pokud se rozhodnete zúčastnit :-).

Link a možnost se ještě přihlásit je zde:

www.facebook.com/pages/Centrum-Mysteria/124480160967500 nebo na webu nahody.mysteria.cz/akce.html

9. 3. 2013 Skrytá moudrost a dary ženské proměnlivosti Šárka Kotvalová Žamberk
 16. 3. 2013  Osobní dům a rodový statek  ing. arch. Petr Hájek Žambe

 

Na odkazu PRO ŽENY NOVÁ VIDEA A INFO, které považuji za vhodné i pro muže, kteří nám chtějí více porozumět :-), více zde: 

www.renesancezivota.cz/monika/koutek-pro-zeny/

Také na link Transformace vlevo pod Zajímavé informace dávám pravidelně novinky, které mě osloví a je tam, co číst nebo si uvědomit :-)

www.renesancezivota.cz/zajimave-informace/transformace2/

Jak je to s ODPOUŠTĚNÍM? (nebo o - d - puštěním :-) vice Eckhart Tolle zde www.renesancezivota.cz/news/odpusteni-ve-skutecnosti-znamena-uznat-ze-neni-co-odpoustet-eckhart-tolle/

Další zajímavé věci jsou právě nasdílené na facebooku, jak videa, doporučení... jak se tam dostat? TUDY: www.facebook.com/pages/Renesance-%C5%BDivota/137149283074546

PS: Doma nám již hraje Pavel na Didgeridoo - pokud vás tento nástroj láká, ozvěte se, máme nápady a tipy, jak na to, abyste si jej vyzkoušeli a případně vyrobili vlastní :-).

Zpět