Nápady na dárky

06.01.2012 09:56

Ahojky všem,

mám velkou chuť doporučit pár věcí jako nápady na prima dárečky.

Napadají mě zatím tyto knížky: od Alue, Svět za oponou....jsem v půlce a zatím Aluška velmi poutavě odkrývá  svou zkušenost ze setkávání se s bytostmi z jemněhmotného světa a zároveň naprosto výstižně a v souladu se mnou jsou zde sepsány univerzální zákonitosti na příkladu 17 studentky Lenky.

Díky Aluško, knížku čtu společně s dcerou a je to moc prima mít ty informace sdílet s někým, kdo to také vnímá, jako má dcera již od malička :-). Tuto schopnost si udržela....já si rozvzpomínám a vracím se k tomu :-) díky.

Více o knížce a o tom, jak jí získat zde: Alue Svet za oponou.pdf (110,1 kB)

Další moc zajímavá knížka také pro děti je již klasika - Sára (kniha první), Ester a Jerry Hicks, opět čtení, které mě baví a mnohým z nás pomůže otevřít oči. Jde o příběh 7 leté dívky, která opět zjišťuje, jak to vlastně je a že se ten život dá žít s novým přístupem a jak na to. Je určena jak dětem, tak dospělým...podlé mé zkušenosti je krásné jí čist společně.

sepsány kroky ke změně svého přístupu k sobě i okolnímu světu na principu Tajemství od L ke J

Opět klasika jsou knížky Zdeňky Jordánové, více o knihách i o novém krásném kalendáři na rok 2012 na: https://www.poznejsvujcil.info.

Naše oblíbené knihy a autoři a filmy, jako skvělé nápady na dárky pro lidi, kterým ladí naše stránky a náš přístup můžete najít vlevo v MENU pod Zajímavé informace a Videa, filmy, knížky.

Také mám info, že vyšla nová kniha opět pro děti od osvědčeného Eckharta Tolleho....zatím jí neznám, tak to jen zmiňuji jako tip. Více zde:

Eckhart Tolle nová kniha pro děti.pdf (111,9 kB)

 

Další doporučení mám na DOMÁCÍ KRÉMY OD DANY.

Jak sama píše: "S péčí a radostí vyrábím přírodní vyživující a promašťující krémy z čistých darů naší matičky přírody, z darů její rostlinné říše. Krémy jsou ryze přírodní bez jakýchkoli syntetických přísad, neobsahují vazelínu ani jiné ropné deriváty narozdíl od drtivé většiny kosmetických přípravků na trhu. Jsou skladbou tuku z ořechů karité ( bambucké máslo) a panenských rostlinných olejů s přídavkem včelího vosku. Jednotlivě jsou pak obohaceny o voňavou a léčivou sílu květin a rostlin díky přídavku čistých éterických olejů lékopisné kvality. Každý kelímek zdobí barevná ručně malovaná etiketa s názvem.Viz foto."

Více o krémech v pdfku :-). Já je mám moc ráda, voní a odrážejí energii s jakou je Dana dělá.Vánoční krémy Dana.pdf (349,4 kB)

Toť zatím vše, přeji krásné a pohodové adventní dny,

Monika

 

Zpět