Mistr Hilarion – Poselství pro týden 8.7. 2012 – 15.7. 2012

11.07.2012 12:55

Mistr Hilarion – Poselství pro týden 8.7. 2012 – 15.7. 2012

Vložil admin Čvc 10, 2012 v Aktuální dění v souvislosti se Vzestupem planety Země | 0 komentářů

 Mistr Hilarion 7 12.pdf (218,9 kB)

 

 

Milovaní, 

v souvislosti s tím, jak si další probouzející začínají klást otázky a začínají přebírat zodpovědnost za své vlastní činy a skutky, se nyní po celém Světě dějí věci velmi podobné chaosu. Pro mnohé je to doba rozčarování a hledání lepšího života. U mnohých dochází k erupcím nálad, neboť u nich dochází k procesu čištění, ale nerozumějí tomu, co se děje na jejich Planetě a ve Vesmíru. Je tedy na těch, kdo stojí v roli Pochodně Světla, aby udržovali mír a klid bez ohledu na to, jak intenzivní jsou reakce lidí v jejich okolí.

Pokračujte ve svých duchovních disciplínách, které vás pozvedávají a povzbuzují k postupu vpřed vstříc dosažení svých duchovních cílů. Procvičujte si občasné projevy laskavosti a trpělivosti pro druhé. Lidstvo nyní prochází nejnáročnějším obdobím, kdy se začíná rozhlížet a podivovat se nad tím, co se to vlastně děje. Časté změny počasí a anomálie, které se nikomu nevyhýbají, jsou pro mnohé nečekané, takže tito lidé začínají hledat odpovědi. Vy, kteří jste již probuzení a vědomí, si musíte vzpomenout, jaké to pro vás bylo na začátku vaší cesty za očištěním a odpověďmi na hádanky života.

Stále zůstávejte zaměřeni na svůj vzestup a tvořte život, jaký jste si vybrali.Pro každého z vás jsou k dispozici nekonečné možnosti. Volte to, co je v souladu s vaším Vyšším Já a vaším vlastním Božským Plánem, to vás bude vždy držet na té nejsprávnější a nejlepší cestě. Pokud často necítíte radost, pak to, co děláte, jen potřebuje čas přizpůsobit se, a je třeba opustit všechno, co již neslouží vašemu nově vznikajícímu Já. Tento hlubší vhled není vždy lehko snesitelný. Proto mějte na mysli, že v tom nejste sami, Drazí, tím se každá situace může stát snesitelnější.

Máme srdečnou radost z velkých pokroků, kterých jste mnozí dosáhli. Jste svému cíli blíže, než možná tušíte, a tak vám radíme, abyste vždy dělali jen jeden krok vpřed.Analyzujte své potřeby v každém jednotlivém okamžiku a soustřeďte se na malé detaily, aby se cesta vpřed nezdála být příliš dlouhá a zdrcující. Vy totiž vnímáte zrychlování v této přechodné době lineárním způsobem, a to bude čím dál nápadnější a jasnější. Vaše vesmírná loď Země se plynule posouvá do propojení s Galaktickým Centrem, což bylo předurčeno před mnoha a mnoha věky. Tyto změny mohou být pro mnohé vzrušujícím novým a svěžím začátkem.


Chovejte se k sobě s respektem, úctou a čestně a vše bude v pořádku. Hledejte svou cestu k těm nejvyšším a nejzářivější hvězdám, neboť i ty mohou být vaší rodnou Planetou, jejímž prostřednictvím se vám může dostat velké pomoci. Vesmír vám odpovídá na vaše volání kouzelnými a zázračnými způsoby.

Do příštího týdne…
JÁ JSEM Hilarion

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

Ze zdroje: https://www.novoucestou.cz/?p=23754#more-23754

Zpět