Knížky

19.04.2011 09:23

Jak se zmiňujeme v úvodu, na naší cestě nás ovlivnila také spousta knih, které všem doporučujeme. Jde například o knihy Kay Polllaka, Eckharta Tolleho, Jamese Redfielda, Rhondy Byrne nebo autorů Esther a Jerry Hickse,  Barbel Mohr, Pierra Franckha, Jose Silva Philip Mieleho, Don Miguela Ruize,  a mnohých jiných.

Z českých autorů uvádím především Zdeňku Jordánovou, která ve svých knihách sdílí její názory a zkušenosti a poutavou metodou oslovuje širokou veřejnost. Příkladem je Muž nebo Žena (kdo je lepší? proč se oni či ony chovají tak jak se chovají?), Dítě jako šance pro tebe, Spratek, Láska, Poznej svůj cíl,......na Zdeňky webu jsou uvedeny všechny její knihy i ukázky. Zdeňky knihy nám ukazují tu velkou sílu co máme...měnit svůj přístup a tím i náš budoucí život. Já sama jsem na základě přečtení si těchto knížek stala Zdeňky žákyní a dnes už i absolventkou 11 víkendových seminářů Poznej svůj cíl. Nové úhly pohledu a mnohá odblokování destruktivních programů, které jsem měla zahnízdědé v mém království, mi změnily život a já za to moc děkuji :-).

Další prima čtivo je Miroslav Hrabica - Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí (duchovní příčiny většiny nemocí, popis jak a proč nemoci vznikají a k čemu nám "slouží")

Norbekov Mirzakarim - Jak se zbavit brýlí aneb zkušenosti hlupáka, knížka o tom, za co všechno se maskuje LENOST v nás, pomocí principů zde popsaných se lze zbavit nejenom brýlí, ale i jizev, nedoslýchavosti, křečových žil,......atd., největší přínos je podle mě v pochopení některých "skrytých" kliček a fint naší vnitřní lenosti, říkáte si někdy udělám to až......kdybych to.....tak to jsou přesně ty jednodušší finty lenosti:-), cílem lenosti v nás je klid - absolutní klid,......klid věčný a odpočinek v pokoji, tam nás naše lenost vede.

Kombinace informací z těchto knih pomohlo například mě, Monice, srovnat si žlučník - nejít na operaci a moci jíst vše, napravit si zrak - vidím opět ostře na dálku  :-) a nadále se snažíme s celou rodinou podchytit každou NE-Moc v zárodku a tím eliminovat jeji propuknutí případně přeléčit počáteční projevy - tedy tyto zárodky, ne narostlé velké obludy :-)). I za zdraví lze převzít zodpovědnost a dovolit si být prostě zdravý a tedy MOCNÝ ve svém životě, ve svém králosvtví.... ale to jsem u zdraví a nejenom u doporučování knížek.

Krásné počtení přeji za sebe i za Pavla, Monika

 

 

 

 

 

Zpět