Knížky a filmy posledních dní

14.01.2014 12:10
 

www.facebook.com/pages/Renesance-%C5%BDivota/137149283074546

Vše je shrnuto na Face Booku Renesance Života na odkazu výše... snad vám to půjde otevřít :-). 

Je to o dokonalosti několika souvislostí, které vnímám dnešní dny. Vše je o vděčnosti za možnost žití a bytí...  

K tomuto tématu mám dva filmky:

1. Poslední prázdniny - o obyčejný ženský - prodavačce z Ameriky, u které nastává intenzivní změna v životě a jak se k tomu postaví? Jede do vysněného hotelu Pupp v Karlových Varech, kde se setká mimo jiné s obdivovaným kuchařem Pierrem Richardem, recepční - Lucie Vondráčková.... mě se líbí proto doporučuji. Já se pobavila i zamyslela, lze jej stáhnou na tomto odkazu, s dabingem a zdarma :-)

www.ulozto.cz/xCSFrY51/posledni-prazdniny-cz-avi

2. zde odkaz na film, který jsme si v rámci aktuálních energií s rodinkou dali včera večer - jde o Dvanáct podmínek k dědictví, a je o lásce, umírání i žití a radosti z bytí (a opuštění jakéhokoli bití...)

www.youtube.com/watch?v=bL2ZvgYNti0

Jsou to knížky Sára kniha první, druhá a třetí  a 9 dílů knížek Sedmý smysl od Ilky Pacovské, posíllám obrázky i odkazy níže a na FB, na tom odkazu nahoře je k tomu i komentář. 

Miluju tyto knihy a každému doporučuji, jak pro děti tak od 8 let, tak každému dospělákovi všechny díly Sáry - VNÍMÁM, JAKO KNIHY O TAJEMSTVÍ ŽIVOTA.

Ti, kdo mají rádi JEDNOROŽCE, DRAKY... tak těm pak knihy cyklu Sedmý smysl od Ilky Pacovské, která první díl sdíí zdarma zde:  www.ctenizdarma.cz/kniha/sedmy-smysl-i-br-ostrov-zasveceni/ 

další se dají koupit a ty co ještě nevyšli jsou opět na odkazu čtení zdarma v pdf a wordu ke stažení, které umožňuje sama autorka, kterou moc obdivuji a děkuji jí za úžasné okamžiky ve společnosti jejích knih, které mi otevřely v mnohém oči i mysl.

Zpět