DALŠÍ WEBINÁŘ ZDARMA - TVORBA A TVOŘIVOST :-)

26.07.2012 13:28

Přímý link na materiál a bonusy zde: https://www.renesancezivota.cz/akce-a-seminare2/tvorba-a-tvorivost-webinar/ (čili vlevo v menu)

Jinak, jak vše vzniklo a proč toto téma je pro nás nyní klíčové, to je níže...

DNE 26. 7. jsem dostala informaci o novém ROCE MAYSKÉHO KALENDÁŘE, který začal v tento den,  což jsem netušila, ale vnitřně jsem cítila, že se něco dělo........a mám velkou chuť reagovat.

MÁ REAKCE A ODPOVĚĎ JE DALŠÍ MOŽNOST PRO KAŽDÉHO ZÁJEMCE PROJÍT SI SAMOSTATNĚ DALŠÍ KAPITOLU A TO

VLASTNÍ TVORBU, viz. níže ZDARMA SEMINÁŘ v podobě pdfka :-)).

(Již delší dobu jsem chtěla tento seminář dát k dispozici a vnímám, že teď je ta chvíle..)

Toto je info o Mayském roce a "novém roce s tím souvisejícím"... cituji:

"Mayský rok
My nyní uzavíráme rok Bílého Mága, který se rozprostírá od 26.7. 2011 – 25.7. 2012.
Mnozí z nás o tom neví, mnozí podle tohoto Přírodního kalendáře žijí. Nový rok vždy začíná 26. 7.,podle učení Yucatec Mayan Chilam Balam počítání.

Jak se blížíme ke konci letošního roku a jsme připraveni začít nový, vstupujeme do velmi důležitého období. Období, neboli časového prostoru k uctění všech našich prožitků naší poslední cesty kolem Slunce.
Posledních pět dnů roku kalendáře je období známé jako „Vayeb“ 21. 7. – 25. 7.. Čas očisty na všech úrovních – fyzické, emoční, mentální i duchovní – při dokončení roku v této zrychlené době. Období, které nám dává prostor k individuálnímu, intuitivnímu hledání jak se každý osobně sladit s největšími možnostmi tohoto krátkého, leč důležitého „okna času.“ Je to čas jít do sebe a zeptat se sebe sama jak se nejlépe očistit (oprostit) a jak se posílit do dalšího žití.
Vyvrcholením periody Vayeb je vždy „Den Mimo Čas“ (25. 7.). nejdůležitější svátek v Mayském kalendáři. Ať již se člověk zúčastní nějakých oslav, nebo jen si sám vytvoří prostor v srdci k naladění se do sváteční chvíle, je to vždy mocný moment globální synchronizace s lidmi z 90 zemí světa." Zdroj neznám, ale více nepotřebuji, čistě reauji

Po dočtení těchto slov, jsem šla na oblíbený čajík při knížce - jedna kapitolka v houpací síti - a jméno dnešní kapitoly z knížky Ještě je stále čas od Zdeňky Jordánové je: ROK NÁM SÍLU DÁVÁ....Zdeňka zde píše o rytmu roku, o rytmu naší TVORBY, o své TVORBĚ, jak dospěla k tomu vyTVOŘIT kalendář na rok 2012 i o tom, jak je vše dokonale sladěné a jak úžasné je vše dělat vědomě.... no prostě to vše navazuje a vyplývají jasné souvislosti, na které reaguji a zde dávám odkaz na další

WEBINÁŘ ZDARMA A TO NA TÉMA TVORBA A TVOŘIVOST.

Tvorba material pro ucastniky a webinar plus KONE.pdf (1,5 MB)

Každému moc přeji prožívání krásných přítomných okamžiků s vlastní tvořivostí a při vědomém ŽITÍ SVÉHO ŽIVOTA. Pokud kdokoli budete mít chuť reagovat, napsat mi váš příběh související s tvořivostí či komentovat mou tvorbu, budu moc ráda.

S láskou, pokorou a díky, Monika Sofie


 

Zpět