Další holčičiny :-).... mužům vstup doporučen na každý příspěvek, který zde sdílím :-))

14.02.2013 11:28

TAK, CO NASDÍLET V TENTO SRDÍČKOVÝ DEN, KDY MNOZÍ Z NÁS VNÍMAJÍ SVATÉHO VALENTÝNA, JAK Z MÉDIÍ, TAK OD DĚTÍ, Z OBCHODŮ, OD KAMARÁDEK NEBO Z VLASTNÍHO NITRA, jako den všech zamilovaných..... Vycházejme z toho, že můžeme milovat jiné, pokud milujeme sebe... proto tímto začínám, udělat něco pro sebe, pohladit sebe... jak??  (Pro ty, co hledají Lásku venku doporučuji knihu Láska od Zdeňky Jordánové)

Například tato píseň a tento taneční projev mě opakovaně dostává, tak link kopíruji i sem...

Ráda si pro sebe tančím a takto se cítím... třeba to znáte nebo vás to nainspiruje to zkusit a objevíte další nové prostory v nás :-)

www.youtube.com/watch?v=N1j9AdBRHM4

Další můj dnešní příspěvek je o KOMUNIKACI ve vztahu.... tak, jak na to, abychom se vzájemně slyšeli?? Tento odkaz si včera se zájmem četl můj milovaný mužíček a chvílemi mi četl nahlas.. celkem mě to pobavilo a viděla jsem u sebe prostor k vyzkoušení nového...  článek napsala Denisa Palečková, která mě již v mnohém inspirovala....

V druhém odstavci se píše : Příkazy nefungují zkuste vyjádřit pocity... Zajímavé je, že zrovna kolem tématu, zda dát mužům přímo vědět, co požadujeme, nebo na to jít přes vyjádření pocitu, jaký máme z neudělané věci a nechat muže, aby nalezl řešení vidím komentář jednoho z mužů, kterému jeho žena také dala přečíst tento článek a on upřednotňuje jasné "zadání" jejího přáni, úkolu, před volbou, která nemusí být ve výsledku v souladu s tím, co žena mínila, pokud jasně nevyjádřila své přání... toto nechám na vás... také jsme si včera o tomto bodě s Pavlem chvíli povídali :-)...

Tento bod bych tedy doladila za sebe komentářem... nechat muže najít možná řešení vašeho pocitu, přes který vyjádříte své přání, a společně se dohodněte například po vašem vyjádření "Je mi zima miláčku"... že pokud toužíte po tom, aby zatopil, tak ať k tomu dojde a zatopí... na tomto se shodněte, přece jen alternativ, jak se zahřát je opravdu hodně a pokud chcete, aby zatopil, tak považuji za optimální dojít v tomto směru ke shodě :-)). Anebo opravdu nešlo o zatopení, ale o něco jiného??? Pak doporučuji akceptaci toho nového na čem se shodnete a k čemu společně dojdete a zatopit můžete později ;-).

Zde je link na onen příspěvek: www.marianne.cz/tema-marianne/vztahy/co-u-nas-zen-muzi-hledaji

Tady zase něco pro Aj mluvící... báseň, "Pokud chceš změnit svět, miluj muže".... líbí se mi, proto prolinkovávám..

sensualblissvoyager.wordpress.com/2012/04/26/if-you-want-to-change-the-world-love-a-man/

 

 

 

Zpět