Aktuální energie :-)

13.10.2011 11:29


Více zde: https://www.posvatnesrdce.cz/news/hilarion-pro-tyden-10-10-2011-16-10-2011/


Milovaní.
 
Jak silné energie proudí směrem do atmosféry Země, velká část se začne vytrácet ve všech oblastech vašich životů, ta část, jež se úporně bránila mocné Lásce, právě teď zaplavující Zemi. Nadejde vědomí osvobození od všeho, co vás ve vašich myslích v minulosti znepokojovalo a vy se začnete cítit posíleni ve všem co děláte a ve všem čím jste. Větší průzračnost záměru a tužeb vašich srdcí prosákne vaším Bytím, a mnoho co vás zamezovalo od postupu vpřed odejde z vašeho prožitku.
 
Mnoho zkoušek bylo úspěšně překonáno a pokrytím všeho toho je smysl vědění, že utrpení jímž jsme prošli bylo přesně tím, co bylo vybráno naší Duší a Vyšším Já, coby zkušenost, jež byla potřebná k tomu, aby se stala, aby vás přivedla do současného okamžiku. Vy všichni jste připravení na okraji nového začátku, tedy žití svého života s větším důrazem na dokonalejší prožitek. Bude zde touha zakusit přirozené radosti, které jsou pro vás kdykoliv lehce dostupné a na nichž se můžete podílet, a jediné, čehož je zapotřebí je vědomí vděčnosti.
V průběhu pokračujících změn přicházejících do popředí v rámci každého aspektu života na Zemi, tak jak jste ho znali, a v rámci vašeho vlastního Bytí, bude příliv do života, který byl dosud neznámý. Přijde větší důkladnost myšlení a úcta k veškerému životu kolem vás. Mnoho vnějších vyrušení a zmatků, jež zaplňovalo váš čas a na něž jste se soustředili, zmizí přirozenou cestou, jelikož k vám přichází uvědomění, že život je míněn k tomu, aby se žil, vychutnával se a zažil se v každém jeho okamžiku, v plné přítomnosti vašeho vědomí, a to než aby se jen jednoduše pozoroval.
Větší ocenění Přírody přinese mnoho úlevy od stresů, které útočí na vaše fyzická těla a energetická pole. V takovémto životním prostředí se nové energie a kódy uvnitř sebe mohou přizpůsobit a začlenit mnohem snadněji; pobyt v Přírodě pak daruje úctu Planetě, na které žijete, pohybujete se a máte své Bytí. Je zde výměna vzájemných vztahů, která se uskutečňuje mezi vámi, a to je něco, co vám začíná být stále více zjevné.
Toto období je časem úvah a vstupu do svého nitra, spojení skrytého v jádru vašeho Bytí a tak se stát více naladěným na váš vlastní rytmus života. Stav uvolnění a klidu vám bude pomáhat ve větším uvědomování si své Vyšší Přítomnosti a co si vaše Přítomnost přeje, abyste znali. Otevřete se darům, jež prosakují dolů do atmosféry Země, když jste ve stavu posvátné úcty a vděku za tuto obrovskou příležitost. To z vaší strany vyžaduje připravenost, aby pro vás tyto dary byly přístupné, a rovněž je třeba vaše přání, aby se tyto dary asimilovaly do vašeho Bytí. Učiňte toto svým záměrem, kdykoliv se nacházíte v Přírodě a Příroda vám zase pomůže tyto dary přijmout.
Do příštího týdne…
 
JÁ JSEM Hilarion
 
©2011 Marlene Swetlishoff

Zpět