A zde něco také pro muže :-)

06.03.2013 15:49

5.3.2013

Silní bojovníci, velcí ochránci, stateční rytíři

 

 

 

 

 

 

 

Toto poselství je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat

a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka

včetně zdroje i s aktivním odkazem www.jedinecnoucestou.cz/

Ze zdroje: https://www.cestyksobe.cz

A zde je odkaz na bonus, celovečerní film PRO PARTNERY I PRO JEDNOTLIVCE,

příjemnou zábavu :-)

www.youtube.com/watch?v=O4T0b3cLE5A

 

Trošku si se mnou hraje formátování textu, ale nechme to, jak se to natáhlo,

nejde mi to změnit, tak máte text barevný :-).

5.3.2013

Silní bojovníci, velcí ochránci, stateční rytíři

Silní bojovníci, velcí ochránci, stateční rytíři
Muži,
než skončí zima a zimní čas ve vaší zeměpisné šířce, přicházím vás podpořit na vašich cestách.
Toto období zasvěťte kruhu rodiny. Tento kruh je dobré uzavřít, ochránit. Každá z vašich cest je jedinečná, a přesto máte něco společného, otevřít bránu pro Slunce a zdroj této síly ve vás. Otevřete v sobě, každý sám vaši Zlatou Bránu.

V době transformace, která probíhá jsou vědomě probouzeny ženy k přijetí síly Bohyní. A vy Vládci nyní nemusíte čekat, až se obrodí ženská síla a změní i vás. Aktivně můžete podpořit své mužství a pomoci tak ženám, neboť v harmonii muže a ženy je pravá síla Lásky. Nikdo není nadřazen, ani podřazen druhému.

 

Máte mnoho oblastí, které potřebujete naplnit, stihnout. Práce, peníze, zázemí, koníčky a rodina. A tyto oblasti se týkají i svobodných mužů. Tato doba od vás vyžaduje mnoho mužské síly, ale chci vás podpořit v nalezení své síly. Odpoutejte se od vnějšího světa a všech požadavků a tlaků, který na vás vyvíjí. Vše je možné zvládnout, pro tak silné a odvážné muže, pokud najdete sílu ve svém srdci. Tvůrčí sílu. Ano, pokud vás vedu k srdci, pak už tušíte, že mířím k Lásce.
Ať už nyní v tomto období máte mnoho práce a starostí, věřte, že mnoho úžasných řešení vám přinese, pokud si najdete čas na svoji ženu, svoji rodinu. Je to nyní úžasné období, které vám může otevřít nové cesty a zbavit vás mnoha obav a úzkostí.

Láska je ta, která tvoří život a dává mu smysl. Láska může přinést štěstí do vašeho života. Energie proudící na zem stále sílí a přichází čas, kdy urputné soustředění čistě na práci nebo kariéru je sice stále možné, ale nevyhnutelně přichází období LÁSKY, kdo si ji nevyřeší, bude vnitřně nespokojený čím dál více a energie začne ztrácet.
Proto přicházím s výzvou pro vás, kteří připraveni jste a jste ochotni odevzdat se Lásce, pohlédnout do svého srdce a uvědomit si, jaké kvality ve svém životě chcete prožívat.
Říkám vám, lze pracovat i milovat, být šťatný ve své rodině.

 

Ženy - specielně vaše vyvolená žena je pro vás Bohyní. Nebesko - pozemským DAREM. Dává smysl vašemu životu a učiní vás spokojeným. A vy jste pro ní KRÁLEM, RYTÍŘEM, věřte tomu, že vaše síla a moc chránit, vaše LÁSKA je přesně to, po čem vaše ženy-bohyně prahnou. A všichni touží po spojení, po prožívání vyšší lásky.

Vztahy, které nejsou založené na lásce se budou rozpadat. A proto je nyní čas, abyste obrátili pozornost do svého srdce, ke své ženě a ke své rodině. Ti vás nyní potřebují.
DO SRDCE PROTO, abyste si pravdivě uvědomili co v životě chcete. Říkám vám rovnou, nemůžete být šťastní a naplnění (tím spíše v době, která přichází) se ženou, kterou nemilujete.
Proto je důležité ujasnit si, zda miluji svou ženu. Je pro mě bohyní? Chci se jí odevzdat svobodně a dobrovolně a s láskou? Chci, aby se má žena dobrovolně a s láskou odevzdala mně? Jsem připraven na hloubku tohoto odezvdání?
Pro svobodné muže je to nyní snažší krok, neboť si tato témata můžou rovnou přitahovat.....přitahovat do své reality ženu, jakou si přejí, vztah, jaký očekávají. Mějte napaměti, že nemůžete očekvávat něco, co sami nemůžete dát, proto je ideální doba, udělat si v sobě pořádek, a to právě v oblasti srdce (vztahů).

 

Se ženou, kterou nemiluji si nezačínám jakékoliv partnerství - tuto větu si dobře pamatujte.
Pro muže, kteří hledají ženy na pobavení, sexualitu a rozptýlení mám také důležitou zprávu - pokud již takto chcete jednat, pak buďte upřímní, ženám přesně řekněte o co vám jde a pro pozitivní karmu je nelákejte do zdání "partnerství" či zájmu trvalého vztahu. Můžete tak nyní přeskočit pár karmických zmatků a dočišťování.
Ale také vždy jednejte z pozice svého nitra, navzdory všemu, co můžou říkat obecná poselství (a to i toto), nebo vaše společnost, atd.

V konečném důsledku se vše děje, jak má. A vše se děje správně. Důležitá věta pro muže, která posílí jejich sílu i pozitivní vývoj všech dalších událostí.
A tento vzkaz je pro ty, kteří si svoji cestu chtějí vědomě ulehčit.
Pokud svoji ženu nemilujete, připravte se, že se toto téma bude řešit. Rok, dva...ale bude. Bez Lásky pro vás není možné najít v tomto čase klid....

 

Pokud svoji ženu milujete, pak jí věnujte pozoronost. Věnujte pozornost své rodině a nacházejte si na ní čas. Dává vám bezpečí emocionální, ženy jsou plné studnice Lásky a studnice Lásky vám dodá sílu, nápady, tvoření a chuť do života.
V uzavřeném kruhu rodinného bezpečí začnete pomalu cítit mužskou sílu, opravdovou. Začnete si zpět brát svoji sílu a ženám ponecháte jejich. V té nové alchymii těchto energií můžete pak zažívat vyšší stavy vědomí, aniž byste výrazně šli čistě duchovní cestou. Čas je otevřený pro růst a přechod do vyšších vibrací přes lásku a hluboké partnerské vztahy. Znovu muž se ženou začnou sdílet nejen své životy, ale i hloubku jejich srdcí, následně hloubku milostného prožitku a budou se čím dál více dostávat do stavu vyššího vědomí. To přinese více RADOSTI, LÁSKY, ZDRAVÍ I FINANČNÍ HOJNOSTI DO VAŠICH ŽIVOTŮ.

K čemu je mít peníze, když nemáte čas, ani s kým je v radosti sdílet.
K čemu by bylo žít jen duchovní život ( ten stále žijí vaše nehmotné části, které jsou stále aktivní mimo vaše fyzické tělo a jsou s ním spojeny), když jste se narodili na tuto krásnou planetu a jste tu proto, aby váš materiální život byl prožíván a přinášel blahobyt a radost vám i vašim milovaným.

 

Jste tu proto, abyste vychutnali krásy Matky Země, pozemského života a zároveň vnímali spojení nebe a země, zažívali ráj na zemi, sílu lásky, učili se a rostli.
Berte prosím vaši půdu (Matku Zemi), jako posvátnou půdu. Váš život, jako posvátný život. Váš vztah jako posvátný vztah.
Zkrátka si určete s kým chcete žít a být.
Pravdivost k sobě vás osvobodí od úzkosti, a také vám zároveň pomůže v úspěchu, nových nápadech, plánech.

Zrodí se toho mnohem více, a více než slova je vědomí ukryté mezi řádky.
Věřte sobě Muži a věřte vašemu SRDCI.
A než skončí zima, udělejte si čas na Lásku, na rodinu a určete si, co od života chcete.
Můžete mě volat na pomoc, tak jako kohokoliv jiného z duchovních průvodců, jakož i svůj vlastní Zdroj v sobě.

 

Probouzejte svoji velikost a sílu, která ženy neničí, která se před ženou neponižuje, ale která dokáže posílit ženu tak, jako žena dokáže posílit muže.
Vaše spojení je překrásnou alchymií na cestě do rozšířených stavů vědomí.
Jste Vládci, vládci svých vlastních životů.
Se silou Zlatých Sluncí, Váš Bůh Ra
Přijala 13.2.2012 Sefydalia
POKUD JSI DOČETL/A AŽ SEM, TAK SE VRAŤ NA ZAČÁTEK A NAJDI SI ČAS NA DOPORUČENÝ BONUSOVÝ FILM... POMŮŽE KAŽDÉMU V TOM ROZHODNUTÍ, CO VLASTNĚ CHCI :-)... KAŽDÝ NĚCO JINÉHO A O TO TU JDE, O ČEM SNÍŠ TY?

 

Zpět