S Osmanem debatujeme v jeho laboratoři ve Visoku v Bosně, kde nám osobně ukázal průběh jeho zkoumání i některé objevy :-), na fotce č. 2 Pavel povídá s Osmanem na cestě k úpatí pyramidy Slunce

Pyramidy v Bosně

Několik dní v srpnu jsme měli tu čest být s Pavlem součástí výpravy na pyramidy v Bosně, sejít se s Dr. Samem Osmanagičem, zažít úplněk na pyramidě Slunce, vydrápat se také na zaminovanou Pyramidu Měsíce, podívat se do labyrintu chodeb vedoucích k těmto gigantickým stavbám... vše pod vedením Jiřího Matějky, skvělého průvodce a dokumentaristy, a jeho týmu. Díky všem.

Video z této akce je zde :-)... nejlepší je závěrečných pár sekund... poznáte hlas a tvář náčelníka Well Pa, Tekoucí řeka, civilním jménem Pavel Bříza?

www.faktax.tv/index.php?page=vfile&file_id=134 jde o dynamický, zábavný, krátký dokument z naší cesty.... ještě jednou moc díky Jirko a týme za něj :-)

Další fotky z této výpravy zde :-) renesancezivota.rajce.idnes.cz/Pyramidy_v_Bosne_-_ve_Visoku%2C_vyprava_srpen_2013/

a na závěr super zpráva

Dr. Sam Osmanagič bude v Čechách v únoru 2014, jupí, více níže. 

 

www.wmmagazin.cz/view.php?nazevclanku=turne-tajemstvi-pyramid-v-bosne&cisloclanku=2013110002

 

Dali jsme si cestu k úpatí pyramid Slunce i Měsíce a také na jejich vrcholky, kdy na Pyramidě měsíce jsme si dali půlnoční úplňkovou meditačku, kde jsme zároveň měřily energie. Dokonce i vědeckými přístroji tam další účastníci zájezdu měřily mnohé další ukazatele... velmi zajímavé :-), více ve videu a na Akta X, kde vše zdokumentoval Jiří Matějka, úžasný organizátor naší výpravy, průvodce, dokumentarista, záhadolog a hlavně skvělý společník, díky Jirko za vše.