Šaman v nás a mé totemové zvíře


Naše bytost je jako strom, představte si třeba krásnou břízu Emotikona smile, kořeny reprezentují dolní Zemi, kmen naši Zemi - středozem, koruna horní Zemi. Od školních let se dozvídáme pouze o kmenu, o střední Zemi. Dolní i horní Zemi totiž nejde spatřit našima fyzickýma očima, nejde tam dojít s naším fyzickým tělem. Naštěstí to jde jinak a původní obyvatelé Země vědí jak.

Za zvuků bubnu se vydáme na cestu do dolní Země za totemovým zvířetem, naším ochráncem, který je zdrojem naší vitální síly a přináší nám mnohé dary a kvality. V případě, že s touto naší vnitřní moudrostí komunikujeme vědomě, získáváme více světla i ochrany. Zároveň se podíváme do horní Země, kde máme každý svého světelného průvodce a učitele. Když se s ním spojíme, je to jako získat telefonní číslo „přítele na telefonu“, občas se to hodí a to jak v nouzi tak i v případě zájmu osobního a duchovního rozvoje Emotikona smile
Přihlášku na přednášku prosím zašlete na renesancezivota@email.cz

A zde ještě vzkaz pro účastníky nebo pro zájemce...

posíláme pár informací spojených s totemovými (silovými zvířaty)
 
Zde například, :
 
 
Monika Sofie Panterra a Wellpa Black Eye

Tak tento seminář předčil mé očekávání jako účastnice....kdy Pavel nás mimojiné po úvodní teoretické poutavé části za doprovodu šamanského bubínu vzal do Dolní Země a měli jsme možnost se setkat se svým silovým zvířetem.

...já poznala svou černou panterrrru a krása. Už je to pár let a od té doby jsem s ní stále v kontaktu a  za ty roky nejen s ní, i s dalšími ;).

Moc tímto děkuji svému milovenému manželovii za tento zážitek,

Panterrra Monika :-)