Seminář Komunikace s jemněhmotným světem, meditace

se koná   je 1. 12. 11. 11 NA PRAZE 4, OPĚT OD 17,00 DO 21,00 HOD V ULICI ROŠKOTOVA 4, KJJ - KONZERVATOŘ JAROSLAVA JEŽKA, viz. mapka:

Mapka jak na Jezkarnu.pdf (164,7 kB)

O co půjde tentokrát??

Ve čtvrtek nás čeká možnost dalšího setkání s námi samotnými i s ostatními, naším průvodcem bude tentokrát převážně Pavel.
 
Naladíme se na opět na sebe a pak i dále...budeme sdílet naše zkušenosti, doporučíme literaturu a jako vždy budeme i cvičit nově získané informace a možnosti vnímat nové.Projdeme možnosti komunikace s okolním světem – zvířata, rostliny, kameny, příroda. Osvětlíme si co je to meditace a jak komunikovat a vnímat jemněhmotné bytosti kolem nás. Dále si nasdílíme zkušenosti z cesta do vyšších světů, projdeme pojmy jako energetické sloupy a Centrální Slunce.
 
Kdo má chuť se naladit, tak doporučujeme podívat se na web https://karolinaloskotova.blog.cz/. Zde Alue krásně sdílí svá setkávání se "světem za oponou", jak tento svět nazvala ve své právě vycházející knize, kterou dává aktuálně do distribuce a křtí ji v sobotu v Brně. Více také na jejím i našem webu.
Cottingleyska vila, zdroj stranky Alue, https://karolinaloskotova.blog.cz/1103/pravdiva-pohadka-film-natoceny-na-motivy-cottingleyskych-vil
 

Co s sebou? Chuť něco nového se dozvědět a poznat, otevřené srdce a zvídavý úsměv na tváři. Pohodlně se oblékněte, můžete si vzít meditační karimatku, případně lehkou svačinu. Pár sedánků a koberečků vezmeme (pokud máte zájem a nechcete si nosit své, písněte), jinak jsou na místě židle.

Cena 500,- Kč, platba na místě. Vaše rozhodnutí zúčastnit se nám dejte prosím vědět předem e-mailem na RenesanceZivota@email.cz nebo přes SMS na 608 63 70 41.

Zatím ahojky, Pavel a Monika