JAK ODLOŽIT BRÝLE A VIDĚT  JASNĚ A SKVĚLE :-)

Ahojky, 

mnozí víte, že jsem dříve nosila brýle na dálku a dnes už ne. Oslovila mě možnost sebeuzdravení pomocí cvičení a nadšení z toho, že to jde a ono to šlo. Z -1,5 a - 1,75 dioptrie jsem na vidím skvěle :-). (mám na to i papír od Dr., kdy po x letech jsem potřebovala potvrzení pro nový řidičák, tak jsem zašla na oční a tak jsem získala papír :-)

Dělávala jsem kurzy jak na to, možná budou opět, ale dnes mám velkou chuť s vámi sdílet odkaz na cesty k sobě a přidat doporučení na knížku profesora, doktora psychologie, pedagogiky, filozofie v medicíně Mirzakarima Norbekova - Jak se zbavit brýlí zkušenosti hlupáka aneb cesta k prozření..., která mě doprovázela na mé cestě spolu s dalšími knížkami, informacemi na webu, od známých...., kdy během 28 dní jsem viděla ostře ;-). Ano, za pouhý měsíc, skoro 2 diptrie... jde to... Určitě mi hodně pomohla viže, že nemusím kupovat další brýle, že budu moci mít bezdiptrické sluneční brýle, žádné čočky, klasické lyžařské brýle.... no prostě mnoho důvodů být nadšená z teto představy...

více informací o tom, že to jde také zde, kde RNDr. Hana Maslowská sdilí své zkušenosti:

cestyksobe.cz/rndr-hana-maslowska-zlepseni-zraku-prirozenou-cestou/192


 
Toto byl náš poslední seminář na téma oči, pokud vás téma zajímá, ozvěte se, domluvíme se a můžeme se sejít individuálně nebo ve skupině. 
.....

Po mnoha rozhovorech o tom, jak je to prima opět vidět a odložit brýle, po tom, co pár z mých známých se vydalo úspěšně touto cestou jsem se rozhodla uspořádat na toto téma seminář. Po jeho prvním konání nás napadlo jej spojit se seminářem na zdraví a celou metodiku možnosti sebeléčení ukázat na příkladu s očima.....proto ve ČTVRTEK 3. 11. V PRAZE JE SEMINÁŘ NA TOTO TÉMA A V SOBOTU 5. 11. TAKÉ, TO SE SEJDEME V KLÁŠTERCI NAD ORLICÍ.

Takže, pokud máte chuť přestat věčně hledat, leštit a kupovat brýle nebo čočky, máte jedinečnou příležitost dozvědět se více:-). Dejte vědět a v individuálním setkání, kde posdílím, jak na to a odblokují případný podvědomý program, který ti brání vidět istře a pak se dějí zázraky ;).

 

Těšíme se naše případné setkání,

Monika