HOJNOST A BOHATSTVÍ

Fotky mince hojnosti :-), doporučuji mít ji v mincáku v peněžence. 

 

Ahoj přátelé,

napadá mě, že důležitým krokem k získání SVOBODY pro každého z nás je cítit se BEZPEČNĚ i v rámci své FINANČNÍ SOBĚSTAČNOSTI a vnímání HOJNOSTI.

Napadá mě zde prolinkovat návod manžela Alice Kirš, která je absolventkou Zdeňky, kde jsem se s ní setkala a následně mě oslovila tématiky Ženy ženám - projekt, který velmi úspěšně rozjela. Její muž, David Kirš je EXPERTEM na E-mail Marketing a jiné metody a autorem návodu, jak být finančně zabezpečený. Opakované sdílí zajímavé informace a své projekty na webu. Aktuálně začíná nový, kde pomáhá každému podnikateli být uspěšnější a finančně si pomoci a věnovat se tomu, co nás opravdu baví a ladí nám :-). Více zde, jde o 7 TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU NA INTERNETU, která vám bezesporu změní :-)

 

Nás seminář na toto téma se nyní nekoná.... jen podotknu, že již v průběhu semináře jsme si každý uvědomili, co pro nás znamená hojnost a dnes vidím velmi zajímavé čtení od Eckharta Tolleho, které mám chuť s vámi sdílet. Hodně odpovídá tomu, k čemu jsme dospěli na semináři a se mnou to resonuje :-).  Zde je odkaz na zdroj i samotný článek stažený do pdfka. https://dotekticha.blogspot.com/

HOJNOST podle Eckharta Tolleho.pdf (169,8 kB)

Toto je další zajímavé zamyšlení se nad hojností a dostatkem :-).

Proud lehkosti a proud dostatku.pdf (264 kB)

Přeji každému ten krásný pocit hojnosti a plnosti života, s láskou Monika

 

Datum dalšího semináře na toto téma zatím není vypsané. Pro informaci uvádíme, že během tohoto semináře si ujasňujeme, jak to máme s hojností a penězi nastavené my. Každý účastník se naučí metody, jak aktivně podporovat splnění svých přání a žít v hojnosti.

Tento seminář uzavřel prvni cyklus seminářů Život je hrou, tak jí hrej... Kdy a kde budeme pokračovat je otázkou blízké budoucnosti :-).