Léčivý kruh - Medicine Wheel 

Pavel - Black Eye  pořádá většinou na žádost tak dvakrát ročně semirář, kde nabízí naučit se pohybovat v LÉČIVÉM KRUHU a dozvědět se více. 

Detaily PŘEDNÁŠKY S MOŽNOSTÍ PŘÍMÉ PRÁCE V KRUHU zde:


Léčivý kruh je úžasné místo a moudrost, kterou nám zde zanechaly původní indiánské národy. Medicínský léčivý kruh je jako Země ve vesmíru, střetává se v něm mikrokosmos a makrokosmos. Pokud opravdově hledáme odpovědi na náš život, zde je nacházíme.
Naše „západní“ civilizace povětšinou očekává, že na jednu otázku existuje pouze jedna správná odpověď. Z pohledu medicínského kruhu, kde se zpočátku setkáváme s vnitřním dítětem, vnitřní ženou, vnitřním mužem, duší a činupou, náhle zjišťujeme, že na jednu otázku můžeme dostat například 5 správných odpovědí. Jestli vás zaujal léčivý kruh a chcete vědět, jak se v něm pohybovat a jak získávat odpovědi, přijďte a ptejte se. Nejtěžší na práci s medicínským kruhem je připravit si opravdovou otázku.

Účastníci předešlého Léčivého kruhu 1. budou moci pokračovat v práci s dalšími čtyřmi aspekty vnitřního kruhu.
Přihlášku na přednášku prosím zašlete na renesancezivota@email.cz

Starší leták se zajímavými informacemi

 

Co je léčivý kruh - Medicine Wheel a jak se v něm pohybovat? To se u nás můžete naučit a prožít setkání se sebou a svým já v tomto indiánském posvátném prostoru, který na Lhotce aktivovala Alicia Hamm. 

Lze se domluvit s Pavlem - Tekoucí řekou... níže jsou informace o setkání, které jsme měli na toto téma a to lze individuálně pro zájemce opět zorganizovat :-).

 

Alicia Hamm, velká šamanka osobně u nás na Lhotce v Orlických horách vedla seminář, kdy jsme společnými silami vytvořili a iniciovali MEDICINE WHEEL - LÉČIVÝ KRUH, zde jsou info k této akci

a to 29. a 30. 8. 2012 :-).  

Více k celé akci zde a v příloze v Letáčku:

 

 Letak Alicia srpen 12 s basni.pdf (570,1 kB)