LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Na toto téma nemáme momentálně plán dělat seminář... ale.... 

Spokojené partnerství....

11.10.2013 11:49

Jen krátce, dnes ja facebooku jsem narazila na fotografii Denisky a Richarda... a a toto je má reakce:

Když vidím tyto dvě usměvavé tváře, tak  za sebe říkám ANO, doporučuji každému setkání s Deniskou a Richadem, kdy a kde je na vás.... na linku níže je jedna z příležitostí. Mě samotnou velmi obohatil jejich seminář a díky Ali za doporučení.

O co jde? Alice a David Kirš spolu s nimi organizují zajímavou akci v Praze, již brzy, v sále, kde je dost místa a prostoru pro každého, kdo by rád posunul lásku k partnerovi i k sobě dále. Není nutné psát více, na linku uvidíte krásně zpracované informace o tom, o co jde... přeji každému mnoho lásky a spokojenosti na každém kroku životem a toto je jedna z cest, jak na to :-)...

 

https://zenyzenam.cz/muzazena/

Seminář byl na téma LÁSKA A PARTNERSTVÍ  a konal se ve čtvrtek  24. 11. 11 V PRAZE  opět od 17,00 do 21,00 hod na Praze 4, na Zeleném Pruhu, blízko metra Budějovická.

..... Někdy zase příště si rádi budeme povídat, co je vlastně láska, jak jí dosáhnout a proč to každý z nás v životě má s partnerstvím a láskou tak, jak to má a jak to případně změnit. Více v priloženém letáčku Letak LASKA 24 11 11.pdf (227,9 kB)

 

Stejně tak jako minule se budeme věnovat tomu, jak to máme v našem soužití s partnerem, jak to máme s rovnováhou muže a ženy, jaké jsou naše vztahy, jak probíhá naše komunikace a spolupráce a jak to případně změnit.

Budeme pracovat na tom, co vlastně chceme a jak na to, abychom toho dosáhli a to velmi jednoduchou, tvůrčí a funkční metodou :-), která je aplikovatelná kdekoli v životě a je velice účinná pro radostnější život.

Na minulém kurzu jsme si užili společně kupu legrace i zamyšlení a všem účastníkům děkujeme za nádhernou atmosféru. Věříme, že i tentokrát to bude moc fajn.

Těšíme se na naše případné sdílení a setkání,

Monika a Pavel

Valentýn 2013

Party time 2013 :-)